- Суб’єкт підвищення кваліфікаціїНаціональний центр «Мала академія наук України»
- Форматонлайн
- Вид програмиСпецкурс
- Тривалість45 годин
- Час18 листопада — 1 грудня 2024 року
- Автор програмиТомченко О. В. — методист лабораторії геоінформаційних систем та дистанційного зондування Землі НЦ «МАНУ»; старший науковий співробітник Державної установи «Науковий центр аерокосмічних досліджень Землі Інституту геологічних наук НАН України», канд. техн. наук.
- Участь безоплатна
Це курс лекцій для освітян і науковців, які хочуть опанувати діджитал-інструменти ГІС і ДЗЗ-технологій для досліджень водних об’єктів, лісів, сільськогосподарських угідь та інших ландшафтів, виконувати керовану класифікацію, розраховувати спектральні індекси, знаходити кореляційні зв’язки між показниками, створювати карти та використовувати ці знання в освітньому процесі.
На вас чекає інтенсивний спецкурс (17 занять, серед яких онлайн-лекції, практичні й інтерактивні заняття, + підсумкова конференція за 14 днів).
- Ви дізнаєтесь, як застосовувати матеріали дистанційного зондування Землі на основі ресурсів QGIS, ArcGIS Online, NASA Giovanni.
- Опануєте методику використання супутникових знімків у видимому та радіолокаційному діапазоні для оцінки стану рослинності на полях, змін лісового масиву, моніторингу якості води у водосховищах і виявлення нафтових розливів у морях.
- Навчитеся виконувати керовану класифікацію та працювати з різноманітними індексними зображеннями (вегетаційний, водний), знаходитимете кореляційні зв’язки між різними показниками та зможете здійснити регресійний аналіз даних.
Розвинете компетентності в галузі природничих наук, техніки й технологій. А ще підвищите цифрову грамотність — опануєте корисні для освітнього процесу діджитал-інструменти.
Так. Кількість годин у сертифікаті — 45. Щоб отримати його, потрібно активно долучатися до занять, виконувати всі завдання та представити результати самостійного проєкту на підсумковій конференції.
Яким буде сертифікат?
Зразок сертифіката: за лінком
Вартість навчання становить 2000 гривень.
Для педагогічних працівників територіальних відділень МАН — безоплатно!
Заняття будуть щодня на платформі «Zoom» (доступ учасникам надсилають на електронні скриньки, зазначені під час реєстрації).
Перший тиждень: 1 заняття на день з 15:00.
Другий тиждень: 2 заняття на день з 15:00.
Долучитися можна за посиланням.